Karacabey Alperen Ocakları İlçe Başkanı Ersin Gökkaya, Büyük Birlik Partisi’nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun isminin ilçedeki bir ortaokula verilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Daha öncede ilçeye değer katan bir parka yine “Muhsin Yazıcıoğlu” ismi verildiğini anımsatan Gökkaya, “Şehit Genel Başkanımız Muhsin Yazıoğlu’nun isminin manevi anlamda yaşatılmasından dolayı çok mutluyuz.” dedi.
Alperen Ocakları İlçe Başkanı Gökkaya, “Karacabey’imizde önümüzdeki yıl hizmete açılacak olan bir ortaokula Şehit Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu isminin verilmesinin eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Vefa gösterip ismini bir eğitim kurumuna vererek, şehit Genel Başkanımızın isminin nesiller boyu anılmasını sağlayacak böyle bir projeyi hayata geçirme nezaketini gösteren başta Belediye Başkanımız Sayın Ali Özkan’a, tüm çalışma arkadaşlarına ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Daha öncede ilçemize değer katan bir parka Muhsin Yazıcıoğlu ismi verilmiş ve bu durum bizleri mutlu etmişti. Böylesine devletine ve milletine bağlı vatansever insanlarımızın isimlerinin tarihin her sayfasında yerini almasından dolayı son derece mutlu ve onurluyuz.” diye konuştu.
RABBİM mekanını cennet etsin PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V) in komşusu eylesin. Çocukluğumuz ve gençliğimizin idolü büyük dava adamı gönlümüzde yaşıyordu RABBİM e hamd-ü senalar olsun ismi bu eserlerle yaşayacak ve sonraki nesiller de tanıyacak inşaallah. Tüm emeği geçenlerden RABBİM razı olsun